Restauracja Italia Da Nikolas Malcesine

| Włochy | Jezioro Garda

 

Restauracja położona jest bezpośrednio nad Jeziorem Garda we Włoszech, widok z okien i tarasu zapiera dech w piersiach, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie jezioro i góry urzekają swoim pięknem.

Restauracja da Nikolas prowadzona jest rodzinnie i ta ciepła atmosfera wyczuwalna jest na każdym kroku w tym uroczym miejscu. Spędziliśmy tutaj wspaniałe niedzielne południe w kierunku do popołudnia przy smacznym jedzeniu i piciu, przy pięknym widoku na upojone w słońcu jezioro oraz pobliskie góry, wsród innych uśmiechniętych i zadowolonych gości oraz bardzo sympatycznej obsługi.

Rodzinny klimat restauracji poczuliśmy zaraz po przyjściu, kiedy to starszy pan siedzący przy stoliku obok poczęstował nas świeżutkim pizzapan (czyli chleb pizza). W tej przyjemnej i nieprzymuszonej atmosferze przewijał się od czasu do czasu pewien sympatyczny i uśmiechnięty od ucha do ucha grajek, który na swojej harmonii grał znane kawałki i chwilami do nich śpiewał, a to sam, a to wraz z innymi gośćmi. Niesamowity klimat! Czuliśmy się w tym miejscu na prawdę wyjątkowo i na pewno tutaj wrócimy jeszcze nie jeden raz.

Poznaj także: